2012. szeptember 6., csütörtök

A harmadik nap (egyelőre csak képekben)

Egyelőre csak képek formájában mutatom meg a harmadik, illetve negyedik napunkat. Ma a legcsodálatosabb helyen jártunk, amit valaha láttam...nem lövöm le előre a poént. Holnap utolérem magam és leírok/megmutatok mindent. Addig is itt egy kis ízelítő:


 Korond 1.
 Korond 2.
 Korond 3.
 A pokol kapuja...parajdi Sóbánya
 Sóbánya belülről
 Sóbánya padlója
 Sóbánya 4.
 Gyilkostó
 Gyilkostó kóbor kutyája
 Békási szoros 1.
 Békási szoros 2.
Ahol fenyőmézet vettünk ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése