Egyelőre csak képek formájában mutatom meg a harmadik, illetve negyedik napunkat. Ma a legcsodálatosabb helyen jártunk, amit valaha láttam...nem lövöm le előre a poént. Holnap utolérem magam és leírok/megmutatok mindent. Addig is itt egy kis ízelítő:
Korond 1.
Korond 2.
Korond 3.
A pokol kapuja...parajdi Sóbánya
Sóbánya belülről
Sóbánya padlója
Sóbánya 4.
Gyilkostó
Gyilkostó kóbor kutyája
Békási szoros 1.
Békási szoros 2.
Ahol fenyőmézet vettünk ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése