Utazások a Föld nevű bolygón

Z&N kalandjai :)

2012. szeptember 5., szerda

A román Suzukik :D



Bejegyezte: Nettibonzo dátum: 15:00
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Blogarchívum

  • ▼  2012 (10)
    • ▼  szeptember (10)
      • A közművesítésről, közlekedésről
      • Kicsi kínai kicsikét fotózik
      • A negyedik nap (egyelőre csak képekben) Peles Kastély
      • A harmadik nap (egyelőre csak képekben)
      • A román Suzukik :D
      • Helga
      • A második nap
      • Az első nap
      • Egy kis ízelítő..avagy néhány kép az első napokról
      • Köszöntő

Közreműködők

  • Nettibonzo
  • ZoL
Utazás téma. Üzemeltető: Blogger.