2012. szeptember 4., kedd

Egy kis ízelítő..avagy néhány kép az első napokról


Az első pár 10 kilométer:

Napfelkelte:
Határátkelés:
Koca és a malacai (Babek :D):
Nekem az első gondolatom az Állatfarm volt, amikor megláttam Ő :D
Kutyuli (alias Maszat):
Nagy rakás szar :D
Egy 26 éves kút:
Negró (egy alig másfél éves paci):
Egy elhagyatott ház és a kukoricás:
Traktor:
Még olcsóbb (románul):
Lehet, hogy itt már nem lehet telefonálni? :)
Egy útelágazás (Kórház mellett):
Hihihi, itt is lehet kapni pirospöttyöst: (A natúr itt Dark-nak számít)
Nos, itt egy picit betojtam :P (egyébként ez egy teljesen hétköznapi dolog errefelé)
A földút kezdete

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése