Napfelkelte:
Határátkelés: Koca és a malacai (Babek :D):
Nekem az első gondolatom az Állatfarm volt, amikor megláttam Ő :D
Kutyuli (alias Maszat):
Nagy rakás szar :D
Egy 26 éves kút:
Negró (egy alig másfél éves paci):
Egy elhagyatott ház és a kukoricás:
Traktor:
Még olcsóbb (románul):
Lehet, hogy itt már nem lehet telefonálni? :)
Egy útelágazás (Kórház mellett):
Hihihi, itt is lehet kapni pirospöttyöst: (A natúr itt Dark-nak számít)
Nos, itt egy picit betojtam :P (egyébként ez egy teljesen hétköznapi dolog errefelé)
| A földút kezdete |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése