Kedves Szeretteink, Barátaink!
Úgy döntöttünk, hogy eme modern formában osztjuk meg Veletek élményeinket. És egy kis ízelítőt mutatunk utazásainkról.
Mivel hosszú volt az út (kb. 600 km), nagyon fáradtak vagyunk (Z már alszik is). Egyelőre csak beköszönök, de holnap már egy kisebb élménybeszámolóval és képekkel tarkítva mutatjuk be ideutazásunkat és tapasztalatainkat.
HATALMAS büszkeséggel tölt el, hogy Öcsém ma hősiesen helyt állt az első meccsén. Sajnálom, hogy nem lehettem ott. Következőt ki nem hagynám :)
Csutinak és Gyulának köszönjük az smst. Reméljük a többiek is megkapták a hajnali üzenetünket.
Pápá:
Z&N
Hát ez nagyon klassz! Én is tudnék ilyet csinálni?
VálaszTörlésRemélem jól vagytok! Köszönöm az esküvői képeket, nagyon jók lettek. Fotózzatok, filmezzetek sokat Erdélyben is, mert ez jól megy Nektek! Jó mulatást! Gyula
Hát persze. Gmailes mail cím kell hozzá. A felső panelben találod a "Blogger" menüt, ahol könnyedén kialakíthatsz/szerkeszthetsz egy saját blogot :)
VálaszTörlésAbból nincs hiány :D eddig 380-nál tartunk.
Ti is vigyázzatok magatokra!
Halihó. Jó az anyag. Várom a folytatást!!! (Hozzál nekem is kismalacot)
VálaszTörlésHihihi :D Csak hova tennéd amíg/amikor megnő? :D
VálaszTörlésMalac? amíg kicsi: aranyos, mikor megnő: finom. Sokkal jobb mint a kutya.
VálaszTörlésRemélem jól vagytok. Mentek kirándulni is? Mit fogtok megnézni? Mi jövő héten utazunk Szicíliába. Blog nem lesz, de fotózunk sokat. Gy.